PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606320}

Miłość i przeznaczenie

La fuerza del destino
7,6 486
ocen
7,6 10 1 486
Miłość i przeznaczenie
powrót do forum serialu Miłość i przeznaczenie
ocenił(a) serial na 10
madzia124

Tak mnie wciągnęła, że po zakończeniu emisji w tvPuls musiałam obejrzeć jeszcze raz w ipla.tv. Myślę,że coś tam pamiętam, więc postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie:P
Ivan jest synem służącej Alicii i właściciela ziemskiego i Juana Jaime Mondragona. Wraz z matką przyjeżdża do Alamos do krewnych, by Alicia mogła znaleźć pracę. Otrzymuje ona posadę w domu rodziny Curiel - Lomeli. Ivan poznaje córki państwa i często się z nimi bawi. Z czasem zakochuje się w starszej Maripaz, która zachodzi z nim w ciążę. Natomiast młodsza Lucia cały czas skrycie się w nim podkochuje. Kiedy rodzi się syn Maripaz, ona chce oddać go do adopcji. Wtedy jej ojciec - Gerardo wykrada chłopca, rozwodzi się z matką dziewczyn i z nową żoną uznaje małego za swoje dziecko.
W tym samym czasie Ivan niesłusznie zostaje oskarżony o zabójstwo i musi uciekać do USA. Tam poznaje bogatego i dobrego człowieka, który go adoptuje. Po wielu latach obaj wracają do Alamos, by rozprawić się z przeszłością, odnaleźć dziecko Ivana i zemścić na winnym śmierci matki Ivana.
Opisałam Ci tylko jakieś 25 odcinków. Gorąco polecam, bo LFDD jest warta obejrzenia. Jeśli się zdecydujesz na pewno nie będziesz żałować. A jakbyś chciała wiedzieć coś więcej, chętnie odpowiem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones